KATEGORITE

Celular Xiaomi 8 Lite

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-427

29,990 L

Përshkrimi

Celular Xiaomi 8 Lite

Display Tipi IPS LCD.

Madhësia e ekranit 6.26 inç.

Rezolucioni 1080 x 2280 piksela, raporti 19: 9.

OS Android 8.1 (Oreo)

Procesor Okta-core (4×2,2 GHz Kryo 260 dhe 4×1,8 GHz Kryo 260)

Suporton microSD, deri në 256 GB.

RAM 4GB.

Memorie te brendshme 64GB

Kamera kryesore Dual 12 MP + 5 MP

Kamera perpara 24 MP

Kapaciteti i baterise 3350 mAh bateri jo i lëvizshëm

Permasat: 156.4 x 75.8 x 7.5 mm.

Pesha 169 g

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Celular Xiaomi 8 Lite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.