KATEGORITE

Kufje me bluetooth TWS-2

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K13-455

 

2,490 L

Përshkrimi

Kufje me bluetooth TWS-2

 

  •  Nderveprim i kufjeve majtas dhe djathtas.
  • Bluetooth V5.0 .
  • Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri.
  • Kufja e majte apo e djathte mund te sinkronizoje muziken dhe telefonatat, ose mund te perdoren dhe si te pavarura nga njera tjetra.
  • Seti i kufjeve eshte i qendrueshme dhe te dizenjuara per te qene sa me comforte.
  • Standby: 9 ore
  • Ne gjendje pune: 3 ore.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje me bluetooth TWS-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.