KATEGORITE
Sale!

Televizor Elektra LED 32″ ET-32HD19-T2

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K72-106

QUICK OVERVIEW

K72-106

16,990 L 13,990 L

Përshkrimi

Televizor i markes Elektra modeli ET-32HD12-T2

Me madhesi ekrani 32″ LED

Marresi DVB-T2/C. Me rezolucion HD

Me 2 dalje HDMI, USB 2.0 x 2, TELETEXT.NICAM.PVR.TIMESHIFT.RJ45.VGA.PC AUDIO IN.COAXIAL.

Me audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle te zeze anesore

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Televizor Elektra LED 32″ ET-32HD19-T2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.