KATEGORITE

Android Tv Box H96 Pro 3/32 GB

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-299

11,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

Me Android Tv Box H96 Pro mund te shikoni sporte, filmat kenget tuaja te preferuar etj.

RAM 3 GB DDR3

Memorie 32 GB

Sistemi operativ Android 7.1

Procesor S912 Amlogic Okta core ARM Cortex-A53 CPU deri në 2 GHz

MicroSD (TF), deri në 32 GB

WI-FI 2.4 GHZ

Transmetuesi i integruar i videos HDMI 2.0 me cilesi 4K dhe 2K.

Furnizimi me energji 5V2A DC

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Android Tv Box H96 Pro 3/32 GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.