KATEGORITE

Android Tv Box MXQ PRO 4K 2/16 GB

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K84-36

6,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

Android TV Box MXQ PRO 4K

Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.

Sistem Android 7.1.2

Rezolucionit 2160 p

Lidhej me internet me fishe dhe me Wifi

RAM 2GB DDR3

Memorja te brendshme 16GB.

 

Memorie te jashtme te zgjerueshme me ane te USB ose SD Karte.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Android Tv Box MXQ PRO 4K 2/16 GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.