KATEGORITE

Android Tv Box R69

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-290

5,990 L

Përshkrimi

Sistemi i shpejtë dhe i qëndrueshëm Android 4.4
Procesor Quad-core Cortex-A7
Eksperiencë të lartë të videos

Markë: Sunvell
Model: R69
Sistemi: Android 4.4
RAM: 1G DDR3
ROM: 8G
Max. Kapaciteti i zgjeruar: 32G
Konsumi i energjisë: 5 W
Dimensionet e produktit (W x D x H): 9.00×9.50×1.80 cm

Përmbajtja e paketimit: 1 x TV Box, 1 x Remote Control, 1 x HDMI Cable, 1 x AC Adapter

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Android Tv Box R69”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.