KATEGORITE

Android Tv Box X96 Mini 1/8GB

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-198

5,490 L

Përshkrimi

Android TV Box X96 Mini

Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.

Sistem Android 7.1.2

Rezolucionit 2160 p

Lidhej me internet me fishe dhe me Wifi

RAM 1GB DDR3

Memorja te brendshme 8GB.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Android Tv Box X96 Mini 1/8GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.