KATEGORITE

Boks me bluetooth JKR-3308

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-72

2,290 L

Përshkrimi

Version bluetooth 2.1

Energjia 5V

Formatet audio: MP3/WAC/FLAC

Suporton USB dhe mini SD deri ne 32 gb

Mund te punoje deri ne 12 ore me nje karikim

Distanca 10-15

 

1 review for Boks me bluetooth JKR-3308

  1. Vlerësuar 5 nga 5

    Andi

    A ka shume volum?

    • ShoppingTV

      Po, ka volume te larte

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.