KATEGORITE

Bokse Aitkenson AT-8230

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-107

6,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

Me MP3 player

Me bluetooth

Me USB dhe SD Kart

Me telekomand

Tensioni: 220V ~ 240V

Subwoofer: 80W

Bokset: 30W X 2

Permasat e bokseve: 115mm * 107mm * 327mm

Subwoofer: 200mm * 398mm * 330mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse Aitkenson AT-8230”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.