KATEGORITE

Bokse Aitkenson AT-8810

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-174

6,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

Bokse Aitkenson AT-8050

Bluetooth, FM Radio, Audio AUX kabllo line-in, kartë SD dhe USB Flash Drive

 

Subwoofer: 8 inç 60W

Bokse: 3 inç 15 W X 2

Permasat e subwoofer: 260 * 430 * 350 mm

Permasat e bokseve: 110*107*330 mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse Aitkenson AT-8810”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.