KATEGORITE

Bokse me BLUETOOTH/RADIO/SD/TF KARTE/AUX

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-404

4,990 L

Përshkrimi

Bokse me BLUETOOTH/RADIO/SD/TF KARTE

Fuqia nominale: 25W (15W + 5W * 2)

Mbështet radio FM, USB, kartë SD dhe AUX.

Tensioni: 100V-AC220V (50Hz)

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse me BLUETOOTH/RADIO/SD/TF KARTE/AUX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.