KATEGORITE

Bokse Trust Avora 2.1 Subwoofer

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K82-19

3,490 L

Përshkrimi

Fuqia maksimale 18W (9W RMS)

Madhësia kompakte

Subwoofer me kontrollin e volumit dhe basit në panelin anësor.

USB

Marke Trust

Model Avora 2.1; 20442

Subwoofer: Po

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bokse Trust Avora 2.1 Subwoofer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.