KATEGORITE

Bateri e jashtme 3 ne 1, boks+mbajtese Celulari

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K28-19

1,990 L

Përshkrimi

Tre funksione ne nje te vetme me kete blerje. Ju tani mund te karikoni  telefonin tuaj, ta mbeshtesni ate  por edhe ta perdorni si boks per te degjuar muzik.

Pajisje 3 ne 1:

Power Bank me kapacitet 4000 mAh

Boks per te degjuar muzike dhe njekohesisht mund te mbaje dhe celularin tuaj

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Bateri e jashtme 3 ne 1, boks+mbajtese Celulari”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.