KATEGORITE

Cante me panel diellor

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k231-4

4,990 L

Përshkrimi

Cante me panel diellor

  • Dizajni unik ne modë dhe gjthashtu siguron rehati të lartë.
  • Praktike për ta perdorur ne zyrë, shkollë etj.
  • Ngjyra: Gri.
  • Materiali: Rrobe e papershkueshme nga uji.
  • Materiali i brendshëm: Poliester.
  • Burimi i energjisë: Energjia diellore.
  • Tensioni i daljes: 6.6 (V)
  • Rryma e daljes: 1000 (mA)
  • Fuqia e baterisë: 6.6W
  • Madhësia e produktit: përafërsisht 320 * 100 * 440 mm.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Cante me panel diellor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.