KATEGORITE

Dekoder DVB-T2 ROMSAT TR-2018HD

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-407

3,490 L

Përshkrimi

Dekoder DVB-T2 ROMSAT TR-2018HD

 

  • Dekoder DVB-T2 qe mund te shikoni te gjitha kanalet ne formatin digjital pa pagese
  • Marka ROMSAT.
  • Model: TR-2018HD.
  • Marrësi digjital Romsat TR-2018HD është projektuar për të marrë transmetime të hapura digjitale në standardin DVB-T / T2 në formatet MPEG-2 / MPEG-4.
  • Dekoderi ju lejon të shikoni kanale standarde (SD) dhe kanale për definicion të lartë (HD).
  • I pajisur me porte USB qe mund te shikoni filma nga USB-ja juaj ose mund te beni lidhje me USB Wifi.
  • Lidhje me fishe HDMI.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Dekoder DVB-T2 ROMSAT TR-2018HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.