KATEGORITE

Dekoder DVB-T2 + usb media player Fuego H246 BT2

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K01-707

1,990 L

Përshkrimi

Dekoder DVB-T2 + usb media player Fuego H246 BT2
  • Dekoder DVB T2 , per te pare kanalet Dixhitale Tokesore pa pagese.
  • Te gjitha kanalet tokesore Shqiptare kane nisur procesin e dixhitalizimit dhe me marresin e vjeter te televizorit tuaj nuk do te shikoni transmetimet e tyre.
  • Dekoder DVB T2 mundeson qe duke e lidhur me nje antene te thjeshte tokesore dhe me TV, ju te shikoni kanalet Dixhitale pa Pagese, pra mund te shikoni vetem ato kanale publike te cilat nuk eshte e nevojshme te paguash per t’i pare.
  • Mund te beni lidhjen me ane te fishes HDMI ose RCA me Televizorin.
  • Cilesi transmetimi ne formatin Full HD.
  • Me porte USB.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Dekoder DVB-T2 + usb media player Fuego H246 BT2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.