KATEGORITE

Dron- Sky viper video streaming

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K103-2

15,990 L

Përshkrimi

  • Perdore telefonin/ smartphone per te xhiruar video ose per te pare live.
  • I lehte per tu kontrolluar dhe komandimin mund ta ndryshoni sipas deshires.
  • Bene fotografi 360-grade.
  • Ngrihet deri ne 60 metra lartesi.
  • 4-helika qe mundesoj levizjen te ndryshme ne ajer.
  • Hapsira nga njera helike ne tjetren eshte 30 cm.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Dron- Sky viper video streaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.