KATEGORITE

Hover Kart

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-411

3,990 L

Përshkrimi

Hover Kart qe mund ta perdorni Hoverboard-in si nje karroce.

Funksionon me të gjitha madhesite 6.5″; 7″; 8″dhe 10″.

Rrip i rregullueshëm i metalit të pasmë.

Gjatësia është e rregullueshme.

I shpejtë dhe i lehtë për t’u instaluar.

Hover Kart transformon hoverboardin tuaj në një karakel elektrik që mund të përshpejtojë, frenojë, të kthehet.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hover Kart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.