KATEGORITE

Kamer llampe

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k79-85

4,990 L

Përshkrimi

Kamer llampe

  • 2 Megapiksel.
  • Lente 1.3 MEGAPIXEL 1/3”H264/H.265.
  • Rezolucioni: 1080P FULL HD.
  • Vezhgim 360 grade + 3D.
  • Wireless.
  • Kontroll nga telefoni me sistemin P2P. 
  • Mikrofon dhe bokse two way audio. 
  • Infrared- Shikueshmeri e qarte ne erresire me pak se 0.1 lux.
  • Sensor levizje.
  • SD card (karte memorie deri ne 64gb).

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamer llampe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.