KATEGORITE

Kamera per makine Remax CX-01

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-83

6,490 L

Përshkrimi

Remax CX-01 DVR kamera per makine

Miratimi Novatek 96220 chipset
H22 lente 1.3MP
2.7 inç 960 x 240 LCD ekran me rezolucion të lartë 140 shkallë ultra lente me kënd të gjerë
Gjuhë të ndryshme
Rezoluta Video: 1080p
Ndërtuar në mikrofon dhe folës
frekuenca të lehta burim: 50Hz / 60Hz
USB 2.0 ndërfaqe
Furnizimi me energji elektrike: 5V 0.5A
Built-in bateri polimer 3.7V

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamera per makine Remax CX-01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.