KATEGORITE

Kamera Action 1080 P FULL HD

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-51

2,990 L

Përshkrimi

Kamera Action per sporte te ndryshme extreme.

Perdoret per sporte extreme, per bicikleta, makina, per zhytje ne uje, mund ta vendosni si kamera ne shtepi.

Rezolucioni 1080 P FULL HD

Madhesia e ekranit 2.0″ LCD

Rezolucioni i fotove 12MP/10MP/8MP/5MP/3MP/1.3MP.

Rezolucioni i videos 1920*1080

Format Video MOV dhe Format Fotoje JPG

Zmadhimi 4x

Lens 170 grade

Suporton Micro SD deri ne 32 GB

USB 2.0

Mban bateri deri ne 70 minuta

Kapaciteti i baterise 900 mAh

Permasat 29.8*59.2*41 mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamera Action 1080 P FULL HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.