KATEGORITE

Kamera Action Remax SD-02 4K ULTRA HD

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-319

13,990 L

Përshkrimi

Kamera Action Remax SD-02 4K ULTRA HD

Lente me kënd të gjerë 155 gradë

Madhesia e ekranit 2 inç HD LCD Screen + 0,95 inç OLED Screen

Rezistente deri ne 30 metra thellesi ne uje

Zmadhim optik i distancës optike 4x (Fokus automatik)

Lidhje me Wifi

Formati Video MOV

Formati i fotos JPG

Rezolucioni 4K

Kapaciteti i baterise 1050 mAh

Pesha 45g

Dimension 30 * 60 * 41mm

Perdoret per shum-llojshemeri Sportesh si psh: sportet e ujit, alpinizmi, surfimi, çiklizmi,
not, zhytje dhe sportet e tjera në natyrë.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamera Action Remax SD-02 4K ULTRA HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.