KATEGORITE
Sale!

Kamera makine N7 me 3 kamera

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-207

5,990 L 4,490 L

Përshkrimi

Kamera makine qe mund te regjistron cdo me ment gjate udhetimeve brenda dhe jashte makines.

Kamera me infra te kuqe qe mund ta vendosni tek pjesa mbrapa e makines dhe ju ndihmon kur ju parkoni makinen.

Kamera makine me 3 kamera qe mund te filmoni perpara, mbrapa dhe brenda makines.

Madhësia e ekranit 4 inç IPS.

Mbështetje micro SD 32 GB.

Lente 170 gradë.

Ekran LED

Rezolucioni 1080 P FULL HD.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamera makine N7 me 3 kamera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.