KATEGORITE

Kamera Smart Wireless Xiaomi

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: T – 168

9,900 L

Përshkrimi

 • Ideale per te monitoruar femijet, kafshet, ngjarje te ndryshme apo thjesht per te biseduar.
 • Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
 • Mund ta vendosni kudo
 • E pershtatshme per shumicen e telefonave smartphone dhe tabletave.

Instaloni fillimisht aplikacionin Xiaomi Smart Home APP dhe me pas aktivizoni Wireless-in.

 • Rezolucion 1280 x 720 pixel.
 • Foto dhe video te pastra duke ruajtur ne foto dhe video cdo cast te rritjes se femijeve tuaj, apo ngjarje te tjera.
 • Lente xhami me Zoom 4X.
 • Night vision- pamje te mira gjate nates
 • Permban koke te rrotullueshme 111 grade.
 • Mikrofon te integruar.
 • Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne djeni per situaten e shtepise suaj .
 • Mund te perdoret si nje kamera e fshehte .
 • Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamera Smart Wireless Xiaomi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.