KATEGORITE

Kamer parkimi me sensor

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k151-51

2,990 L

Kategoritë: , Etiketë:

Përshkrimi

Funksion 3në1: Kamer, Drita LED dhe Sensor në një produkt.
Cilësi e pastër e imazhit.
Shikoni dhe gjatë natës me anë të dritave LED.
Sensorët ju ndihmojnë gjatë parkimit duke pulsuar me zë largësine e objekteve në pjesën mbrapa të makinës.
Mund të lidhet edhe me kasetofonin e makinës dhe të shfaqi imazhin e kamerës në ekranin e kasetofonit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamer parkimi me sensor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.