KATEGORITE

Kamer pergjimi 2ne1 ne forme ore

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K28-17

4,990 L

Përshkrimi

Ore Dore dhe Kamera e Fsheshte me Zinxhir

Rregjistroni biseda apo filmoni gjithcka qe deshironi.

Butoni on/off qe ben ndezjen dhe vazhdon regjistrimin dhe fikjen e procesit te rregjitrimit.

Kamera ka nje memorie prej 4GB

Formati i fotografise eshte JPG ndersa e videos AVI

Kamera funksionon me bateri te rikarikueshme

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kamer pergjimi 2ne1 ne forme ore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.