KATEGORITE

Karikues dhe Kufje me Bluetooth AWEI A871

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-114

2,690 L

Përshkrimi

Bluetooth V4.1

Distanca e transmetimi është deri në 10 metra.

Lidhet dy pajisje në të njëjtën kohë.

Mbajeni te karikuar sa here qe ndodheni ne makine.

2 porta USB qe mund te perdoret per te karikuar celularin dhe per te vendosur USB per te degjuar muzike.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karikues dhe Kufje me Bluetooth AWEI A871”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.