KATEGORITE

Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra 98 mb/s

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-324

2,990 L

Përshkrimi

Marke Sandisk

Kapaciteti i memories 32 GB

Perdoret per video, fotografi, muzikë dhe filma.

Sandisk Ultra siguron shpejtësi me transferim deri në 98MB/s.

Kjo kartë ka shpejtësine për regjistrimin dhe shikimin e videove Full HD.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karte Memorie 32GB SanDisk Ultra 98 mb/s”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.