KATEGORITE

Karte Memorie 64gb micro sd

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-265

1,990 L

Përshkrimi

Karte Memorie 64gb micro sd 10 mb/s

 

Marka : Micro sd HC.

Kapaciteti i memories: 64 GB.

Perdoret per video, fotografi, muzikë dhe filma.

Micro sd HC siguron shpejtësi me transferim deri në 10MB/s.

Kjo kartë ka shpejtësine për regjistrimin dhe shikimin e videove 4K.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karte Memorie 64gb micro sd”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.