KATEGORITE

Kufje me bluetooth dhe Karikues LDNIO CM-20

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-113

2,490 L

Përshkrimi

Bluetooth V4.0. 2

Distanca e transmetimit: 10meter.

Bateri 40 mAh

Lejon lidhjen e dy pajisje në të njëjtën kohë

Ben hapjen e telefonates ne momentin qe pergjigjeni Alo

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kufje me bluetooth dhe Karikues LDNIO CM-20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.