KATEGORITE

Mp3 me bluetooth per makine BT20

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k79-82

1,990 L

Përshkrimi

Modeli me i ri MP3 Bluetooth e cila suporton USB dhe Micro SD.

Bluetooth V4.0

Frekuenca: 87.6-107.9 MHZ

Input: 12-24V

Format music: MP3, WMA

Micro SD Card (Max kapaciteti) 32GB

Dual USB

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mp3 me bluetooth per makine BT20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.