KATEGORITE

Mp3 me Bluetooth per makine CAR C6

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K13-387

1,890 L

Përshkrimi

Mp3 me Bluetooth C6

Lidhje me bluetooth ose me fishe AUX.

Suporton USB dhe TF karte.

Distanca e transmetimit 10 metra

Mund të përdoret me frekuenca 87.5-108.5.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mp3 me Bluetooth per makine CAR C6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.