KATEGORITE

Mp3 me Bluetooth per makine G96

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-462

1,990 L

Përshkrimi

Mp3 me Bluetooth per makine G96

Me dy porta USB për të Celularin dhe pajisje të tjera.

Ekran LED në frekuencën FM

Mbështetje USB flash drive.

1 vend per ngarkuesin e cigareve.

Tension: 12 ~ 24V

Dalja e dyfishtë USB: DC5V / 1.0A, 5V / 2.1A

Frekuenca: 87.5 ~ 108 MHz

Distanca e transmetimit 10 metra.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mp3 me Bluetooth per makine G96”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.