KATEGORITE

Mp3 me Bluetooth per makine CarKit M8s

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-184

1,990 L

Përshkrimi

Degjoni muzike ose kryeni telefonata dhe njekohesisht mund te karikoni celularin.

Ekran LCD 1.44 inç HD
E ndërtuar në 7 mënyra të ndryshme EQ: Natyra, Classic, Pop, Jazz, Rock, Soft, Bass
Suporton TF Card / USB 2 porta

Butoni multifunksional, volumi i rregulluar i shpejtë ose frekuenca FM.
Mbështetje e plotë e frekuencës 87.5-108.0 Mhz

Bluetooth te integruar, aktivizoni funksionet e transferimit të thirrjeve, muzikës, FM, transmetimit me zë etj.

I përshtatshëm për celularin universal dhe Tablet PC.

Transmetuesi i makinës FM mund të jetë rregullim arbitrar në 90 °, i cili është i lehtë dhe i përshtatshëm për ju për t’u përdorur.

Distanca e transmetimit 10 metra

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mp3 me Bluetooth per makine CarKit M8s”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.