KATEGORITE

MP3 me bluetooth per makine T10

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-62

2,390 L

Përshkrimi

Model: T10

Bluetooth 3.0

FM transmetues që lidh në telefonin tuaj nëpërmjet Bluetooth ose AUX / Card TF

Një ekran i projektuar mirë dhe të lehtë për t’u përdorur finder frekuenca e bën akordim në të thjeshtë tuaj muzikë.

Frekuenca Channel varg: 87.5 MHz, 107.5MHz.

Tensioni 5 V

Distanca 10 m

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “MP3 me bluetooth per makine T10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.