KATEGORITE

Ore sportistesh (sports watch)

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K13-477

990 L

Përshkrimi

  • I papërshkueshëm nga uji: IP67
  • Madhësia e ekranit: 0.86 inç.
  • Koha e karikimit : 2 orë.
  • Metoda e karikimit : USB.
  • Bateria: 80mAh Polymer Lithium-ion.
  • Lloji: Në përdorim në shtëpi të jashtme të papërshkueshëm nga uji me dore.
  • Mund te perdoret nga meshkuj, femra dhe te moshuar.
  • Funksionet: matja e rrahjeve te zemres , kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ore sportistesh (sports watch)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.