KATEGORITE
Sale!

Perforcues Wifi

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K28-45

3,490 L 1,890 L

Përshkrimi

Perforcues Wifi

Është projektuar për të zgjeruar gamën e rrjetit aktual te internetit pa tel dhe për të përmirësuar mbulueshmërinë, duke ju dhënë lirinë të lëvizni kudo në shtëpi dhe të keni qasje në internet.

Standardi Wireless: IEEE 802.11n, E 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Interface: 10 / 100M LAN

Shpejtësia Wireless deri në 300Mbps

1 port Ethernet 10o / 100Mbps

Furnizimi me energji: 100-240V

Frekuenca 50 / 60Hz

Butoni: WPS

Permasat: 110 * 60 * 90mm

3 reviews for Perforcues Wifi

 1. Vlerësuar 4 nga 5

  Arben Ndoci

  Shresojme te jete ashtu siq eshte reklamuar

  • shoppadmin

   Patjeter qe po

 2. Vlerësuar 5 nga 5

  Leonard salliu

  1

 3. Vlerësuar 5 nga 5

  Leonard salliu

  Esht shum i mir

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.