KATEGORITE

Perforcues Wirelles LB-Link BL-WA732RE

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-210

4,990 L

Përshkrimi

Perforcuesi i Wireless qe mund te arrini ne distanca te largeta.

Modeli i Modulit LB-Link BL-WA732RE

Shpejtesia 300Mbps  është një riprodhues WiFi.

Përdoret për të rritur gamën e rrjeteve WiFi duke marrë sinjale pa tela nga një router, duke amplifikuar ato dhe ri-transmetimin e tyre.

Në këtë mënyrë, zgjerimi i rrjetit tuaj të WiFi shtrihet.

Pajisjet që ndodhen jashtë vargut origjinal të WiFi, mund të hyjnë në gamën e re të zgjeruar të WiFi.

Modeli i Zgjatjes Universale të Modulit Wi-Fi WA732RE 300Mbps mund të dyfishojë zonën e mbulimit të rrjetit tuaj WiFi, duke zgjeruar mbulimin me WiFi në çdo cep të shtëpisë tuaj ose zyrës.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Perforcues Wirelles LB-Link BL-WA732RE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.