KATEGORITE

Pergjues per sendet e humbura Find Back

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k203-26

1,990 L

Përshkrimi

Pergjues Find Back.

Nje paisje qe do te ju lehtesoje perditeshmerine tuaj.

Shkarkoni aplikacionin ne telefonin tuaj dhe vetem me nje klikim do t’ju shfaqet harta e cila ju tregon vendodhjen e sendit te humbur.

E pershtatshem per sistem ISO dhe Android.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pergjues per sendet e humbura Find Back”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.