KATEGORITE

Router LB-LINK BL-WMR8300

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-365

3,990 L

Përshkrimi

Router LB-LINK

Model: BL-WMR8300

Routeri LB-LINK  lejon shpejtësinë e transferimit të të dhënave deri në 300 Mbps.

Ai mbështet të dy qasjet LAN dhe ADSL2.

2 x antenat 5dBi i bëjnë sinjalet më të qëndrueshme dhe mbulimin më të gjerë

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Router LB-LINK BL-WMR8300”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.