KATEGORITE

Smart Bracelet Y5

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-228

2,990 L

Përshkrimi

Plotësisht i pajtueshëm me smartphone të ndryshëm (Android dhe IOS)

Përcaktoni: hapat, distancën, kalori të djegura, cilësinë e gjumit dhe shkalla e zemrës gjatë gjithë ditës.

Me detektorë të dritës së gjelbër qe mat normën e zemrës dhe presionin e gjakut.

Madhesia e ekranit 0.96 inç OLED HD

Me rrip të hollë.

Regjistroni ecurinë ditore, distancën dhe konsumin e kalorive.

Monitorimi i gjumit dhe alarmi.

Ndiqni automatikisht cilësinë e gjumit dhe alarmi i dridhjeve të heshtura do t’ju zgjojë.

Mbështetni SMS, WhatsApp, Facebook, Twitter dhe njoftime të tjera të rrjeteve sociale.

Versioni Bluetooth 4.0

Kapaciteti i baterise: 90mAh

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smart Bracelet Y5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.