KATEGORITE

Smartwatch D8

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-26

6,990 L

Kategoria: Etiketat: ,

Përshkrimi

Multifunksionale  dhe i përgjigjeni thirrjeve telefonike.

Lidhja Bluetooth me telefonin tuaj celular brenda 10 metra distancë.

E aftë për marrjen e  fotove, hap numërimit, caktimin e gjumit etjNdjeshmëri i lartë

Materiali: Metal

Pesha: 2.08oz / 59g

Ngjyra: Zeze & Argjend

Dimensionet: (7.48 x 0.79 x 0.39) “/ (19 x 2 x 1) cm (L x W x H)

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smartwatch D8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.