KATEGORITE

Smartwatch A1 + Kufje me Bluetooth

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-195

2,790 L

Përshkrimi

Smartwatch A1 + kufje me Bluetooth.

Me kart SIM

Madhesia e ekranit 1.54 inç

Ekran touch

Kamera 0.3MP

CPU: MTK6261

Bluetooth: V3.0

32MB RAM

32MB ROM

SD Karte deri në 32 GB

Rezoluta: 240×240 pixel

Kufje me bluetooth M165 kk-54

Mund te lidhet me 2 pajisje njekohesisht

Versioni Bluetooth V4.0

Distanca e transmetimit 10m

Frekuenca 2.4 GHz

Degjoni muzike deri ne 6 ore dhe mund te flisni deri ne 10 ore.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smartwatch A1 + Kufje me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.