KATEGORITE

Smartwatch Bracelet 115 Plus

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-257

2,490 L

Përshkrimi

Mund të kontrolloni ne distancë kamerën tuaj nëpërmjet lidhjes me Bluetooth.

Versioni i Bluetooth: 4.0

Lloji i ekranit: OLED

Rezolucioni i ekranit: 96 x 32

Madhësia e ekranit: 0.86 inç

Kompatibel per Android dhe IOS

Pajtueshmëria: Android 4.4 dhe iOS 7.1 dhe më lart.

Kapaciteti i baterisë: 50 mAh

Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smartwatch Bracelet 115 Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.