KATEGORITE
Sale!

Smartwatch Bracelet M3

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-75

2,990 L 1,290 L

Përshkrimi

 • I papërshkueshëm nga uji: IP67
 • Madhësia e ekranit: 0.86 inç.
 • Koha e karikimit : 2 orë.
 • Metoda e karikimit : USB.
 • Bateria: 80mAh Polymer Lithium-ion.
 • Kompatibel per Android dhe IOS.
 • Pajtueshmëria: Android iOS – Apple.
 • Gjuha: Anglisht.
 • Lloji: Në përdorim në shtëpi të jashtme të papërshkueshëm nga uji me dore.
 • Mund te perdoret nga meshkuj, femra dhe te moshuar.
 • Llojet e gjuheve : Spanjisht, frëngjisht, portugalisht, rusisht, etj.
 • Eshte ne gjendje me 3 ngjyra te ndryshme: e zeze dhe e kuqe
 • Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smartwatch Bracelet M3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.