KATEGORITE

Smartwatch Sport 2019

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K28-48

3,990 L

Përshkrimi

Smartwatch Sport 2019

 Monitorimi i Gjumit: Ndiqni automatikisht dhe vazhdimisht ritmin e zemrës në kohë reale dhe automatikisht gjurmon kohëzgjatjen dhe konsistencën tuaj të gjumit me një analizë gjithëpërfshirëse të të dhënave për cilësinë e gjumit, duke ju ndihmuar të përshtateni për një mënyrë jetese më të shëndetshme.

Regjistroni me saktësi aktivitete ditore, si hapa, distancë, kalori të djegura, metra të ecura, minuta aktive, statusi i gjumit dhe më shumë.

Qëndroni të motivuar gjatë gjithë ditës!

Me funksionin kronometër, ju ndihmon të llogaritni kohën dhe shpejtësinë tuaj të stërvitjes.

 Mund te shikoni thirrjet dhe mesazhet në doren tuaj.

 Merrni njoftime në thirrje, kalendar, SMS dhe njoftimet ne (Facebook, WhatsApp, LinkedIn, Instagram dhe Twitter).

Vibron për t’ju njoftuar për thirrjet dhe mesazhet hyrëse, duke ju ndihmuar të qëndroni të lidhur dhe mos te harroni kurrë mesazhet që kanë rëndësi.

Smartwatch Sport 2019  plotëson standardin ndërkombëtar IP67 të papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri.

Ju mund ta futni direkt gjurmuesin në porten e karikimit USB pa kabllo shtesë për karikim.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smartwatch Sport 2019”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.