KATEGORITE

SMARTWATCH TW07 me bluetooth

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-27

4,590 L

Përshkrimi

Smartwatch TW07një orë zgjuar që mat punën tuaj të përditshme dhe aktivitetin..
Me fund të lartë dhe pamjen e mirë-projektuar smartwatch ben ndjekjen e hapave, matje në distancë, menaxhimin e konsumit kalorise, monitorimin e ciklit të gjumit, koha e shfaqur, t’ju tërheqin vërejtjen (për pije, ulur për një kohë të gjatë, zgjohen up) me një alarm të heshtur prag.
iOS 6.1

Ben lidhjen me iPhone 4S / 5 / 5S / 5C / 6/6 Plus

Sistemi Android  4.3

Version Bluetooth 4.0.

Karakteristikat kryesore:
Ndjek hapat
Matje në distancë:të matur distancën e përditshme në këmbë
Llogarit konsumin e kalorise, regjistron kalori të përditshme te djegur
Monitorimi ciklit tuaj të gjumit në mënyrë automatike
Vendosja kujtesë për të pirë ilacet, per ndonje takim
Kur thirrjet hyrëse nuk janë përgjigjur në një kohë të caktuar, TW64 do të ju kujtoj me dridhje
Gjatesia e ores 23.5cm
madhësia e ekranit 4.7 ”
Trashësia 0.9cm
peshë 27gr
Bluetooth 4.0
Adroid 4.3

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “SMARTWATCH TW07 me bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.