KATEGORITE

Smartwatch X6 me SIM

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K13-294

2,990 L

Përshkrimi

Smartwatch X6 me karte SIM dhe karte memorie.

Beni telefonata ose dergoni SMS.

Memorie: 128 MB

RAM 64 MB

Suporton Micro SD deri ne 32 GB

Madhesia e ekranit: 1.54 inç IPS HD LCD

Rezolucionit: 240 * 240 piksel

Bluetooth: Versioni 3.0

Kamera: 0.3 MP

Funksione te tjera si: llogaritjet e kalorive, monitorimi i gjumit, alarm, distancen qe pershkruani, kronometer, makine llogaritese etj.

Twitter, Facebook, SMS, Telefonata, Ethernet.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smartwatch X6 me SIM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.