KATEGORITE

Smartwatch Z1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-229

4,990 L

Përshkrimi

Smartwatch Z1 me karte SIM dhe karte memorie.

Si nje mini Smartphone ne doren tuaj qe mund te beni telefonata apo dergoni SMS.

Sistemi operativ: Android

Versioni i Bluetooth: 3.0

Kapaciteti i baterisë: 350 mAh

Ekran: 1.22 inç i rrumbullakët

Rezolucioni i ekranit: 240 * 240px

Funksione te tjera si: regjistrues zëri,  njoftues për (për SMS, në kohë, për Twitter, për Facebook, etj), monitorimi i gjumit, rikujtimi i ulur, alarm, kalendar, llogaritëse

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Smartwatch Z1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.