KATEGORITE

Kamera pergjimi spiune forme stilolapsi

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-32

3,490 L

Përshkrimi

Stilolapsi ne dukje normale eshte nje  kamer e thjeshte dhe e fshehte  per t’u perdorur dhe askush nuk e ve re qe kemi te  bejme me nje kamer.

Realizon video ne HD dhe regjistrim audio me cilesi mjafton ti instaloni nje karte memorie.

Prova te pakundershtueshme apo supriza te kendshme vetem nepermjet ketij stilolapsi.

Bateria punon deri ne dy ore regjistrim te vazhdueshem.Ja sesi mund ta perdorni shihni videon.

1 review for Kamera pergjimi spiune forme stilolapsi

  1. Vlerësuar 5 nga 5

    Petro

    2 kamera stilolaps

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.